Wykaz stacji radiowych FM odebranych w Słupsku

Ilość stacji: 116
Antena:
5-elementowa Yagi ustawiona w kierunku wschodnim (Gdynia) w polaryzacji poziomej (H)
Odbiornik:
Tuner Sony ST-S390
Wysokość: ---
Autorzy: Łukasz K, Dlev
 

MHz
Nazwa stacji Lokalizacja Kraj RDS Moc kW Polary-
zacja

Odległość

88,2 PR 2 Lębork - Skórowo Nowe POL *DWOJKA* 10,00 H
88,5 Maryja Słupsk - Komin CM POL R.MARYJA 10,00 H
88,7 Zet Koszalin - G.Chełmska POL RADIOZET 1,00 H
89,3 RMF FM Koszalin - Gołogóra POL _RMF_FM_ 60,00 V
89,5 PR 2 Gdańsk - Komin EC Gdańsk II POL *DWOJKA* 1,00 H
90,0 DR P3 Bornholm - Aarsballe DNK DR_P3___ 30,00 H
90,4 Maryja Bytów - Komin MPEC POL   0,50 V
90,7 Eska Trójmiasto Gdynia - Komin EC POL >_ESKA_< 0,44 H
90,9 PR 3 Piła - Rusinowo POL   30,00 H
91,1 Gdańsk Lębork - Skórowo Nowe POL R*GDANSK 10,00 H
91,5 RMF MAXXX Pomorze Słupsk - Kobylnica POL RMFMAXXX 1,00 V
91,75 Fonia kanalu R4 - Piervyi Kaliningrad RUS   5,00 H
91,9 Opus Klaipeda - Giruliai LTU   0,50 H  
92,1 Zet Słupsk - Komin EC POL RADIOZET 0,30 V
92,3 Kaszebe Gdańsk - Chwaszczyno POL   2,00 H
92,4 SR P2 Horby - Sallerup S   60,00 H  
92,5 Koszalin Białogard - Sławoborze POL   15,00 H  
92,7 Maryja Lębork - Skórowo Nowe POL R.MARYJA 10,00 H
92,8 Euro Koszalin - G. Chełmska POL   0,30 H  
92,9 Zet Gryfice - Trzygłowska POL   10,00 H  
93,0 SR P1 Emmaboda - Eriksmala Balshult S   60,00 H  
93,1 Bornholm Kristine Akirkeby - Birgersvej DNK   0,16 H  
93,3 RMF FM Bydgoszcz - Trzeciewiec POL _RMF_FM_ 120,00 H
93,4 SR P2 Karlshamn - Morrum Gungvala S   15,00 H  
93,5 NDR 2 Marlow D   30,00 H
93,6 Glavnoe Kaliningrad RUS   3,16 V
93,7 Relax FM Klaipeda LTU   1,00 V  
93,8 Dwójka Koszalin - Gołogóra POL *DWOJKA* 60,00 H
94,1 SR P2 Visby - Follingbo S   60,00 H  
94,2 Głos Kartuzy - Szymbark POL  __GLOS__ 1,00 H
94,3 RMF FM Płock - Rachocin POL _RMF_FM_ 60,00 H  
94,6 Eska Trójmiasto Gdańsk - Jaśkowa Kopa POL >_ESKA_< 1,00 H
94,8 PR 1 Iława - Kisielice POL JEDYNKA_ 10,00 H
95,1 RMF FM Suwałki - G.Krzemianucha POL   1,60 H  
95,3 Słupsk / Koszalin Słupsk - Banacha POL KOSZALIN 2,00 H
95,6 Zet Bydgoszcz - Trzeciewiec POL   120,00 H  
95,7 Jedynka Gdańsk - Chwaszczyno POL JEDYNKA_ 120,00 H
95,9 Eska Koszalin Koszalin - Komin MEC POL  >_ESKA_< 1,00 V
96,0 NDR Kultur  Helpterberg D   100,00 H  
96,2 DR P1 Bornholm - Aarsballe DNK DR_P1___ 30,00 H
96,3 Russkoe Radio Kaliningrad RUS   2,00 H
96,4 RMF MAXXX Trójmiasto Gdańsk - Komin EC Gdańsk II POL RMFMAXXX 1,00 V
96,6 Zet Lębork - Skórowo Nowe POL RADIOZET 10,00 H
96,8 Maryja Miastko - ul. Słupska POL   0,60 V  
96,9 Maryja Iława - Kisielice POL R.MARYJA 7,50 H
97,0 SR P3 Horby - Sallerup S   60,00 H  
97,2 SR P3 Visby - Follingbo S   60,00 H  
97,4 PR 3 Koszalin - Gołogóra POL _TROJKA_ 60,00 H
97,5 Skonto Liepaja LVA   1,50 H  
97,6 PR 2 Bydgoszcz - Trzeciewiec POL *DWOJKA* 120,00 H  
97,7 Deutschlandfunk Berlin - Alexanderplatz D   100,00 H  
97,8 TOK FM Gdańsk - Komin EC Gdańsk II POL   0,50 V
98,2 PR 2 Białogard - Sławoborze POL   15,00 H
98,4 RMF FM Gdańsk - Chwaszczyno POL _RMF_FM_ 120,00 H
98,5 Latvijas Kristigais Kuldiga LVA   3,30 H  
98,7 Zet Iława - Kisielice POL RADIOZET 10,00 H
98,8 Vilnius Radijas Studia  Taurage - Norkaicai LTU   1,00 H  
98,9 Kaszebe Reda - Rekowo POL KASZEBE_ 2,00 H
99,1 PR 3 Olsztyn - Pieczewo POL   120,00 V  
99,3 Weekend Chojnice - ul.Towarowa  POL   2,00 V
99,5 Evropa + Riga LVA   4,50 H  
99,6 PR Olsztyn Giżycko - Miłki POL   10,00 V  
99,7 SR P3 Emmaboda - Eriksmala Balshult S   60,00 H
99,9 PR 3 Gdańsk - Chwaszczyno POL _TROJKA_ 120,00 H
100,1 PiK Bydgoszcz - Trzeciewiec POL RADIOPIK 120,00 H
100,2 RMF FM Białystok - Krynice POL   120,00 H  
100,3 PR 1 Szczecin - Kołowo POL   60,00 H  
100,5 PR 1 Lębork - Skórowo Nowe POL JEDYNKA_ 10,00 H
100,6 Dynamit FM Cherniachovsk RUS   1,00 H  
100,7 Weekend Kościerzyna - Komin KOSPEC POL   0,80 V
100,9 Monte Carlo Kaliningrad RUS   1,00 V  
101,1 Maryja Złotów - Komin Sydkraft POL R.MARYJA 10,00 H
101,1 Chilli Zet Gdynia - Oksywie POL   0,50 H
101,2 RMF MAXXX Pomorze Bytów - Udorpie POL RMFMAXXX 1,00 V
101,3 LR 2 Kuldiga LVA   16,00 H  
101,4 Maryja Czersk - Niezurawa POL   10,00 H
101,5 PR 3 Białogard - Sławoborze POL   15,00 H  
101,7 Plus Gdańsk Gdańsk - Chwaszczyno POL __PLUS__ 120,00 H
102,0 Gdańsk Słupsk - Komin EC POL R*GDANSK 1,00 H
102,3 PR 2 Elbląg - Jagodnik POL   5,00 H
102,4 Maryja Kartuzy - Szymbark POL R.MARYJA 1,00 V
102,5 Mayak FM Kaliningrad RUS   5,00 H
102,6 VOX FM Koszalin Koszalin - G.Chełmska POL _VOX_FM_ 1,00 V  
102,7 PR 2 Iława - Kisielice POL *DWOJKA* 10,00 H
102,8 LR 1 Klaipeda - Giruliai LTU   3,00 H  
102,9 RMF MAXXX Pomorze Lębork - Czarnówko POL RMFMAXXX 1,00 V
103,1 Koszalin Koszalin - Gołogóra POL KOSZALIN 60,00 H
103,2 Olsztyn Olsztyn - Pieczewo POL   120,00 V
103,4 RMF FM Lębork - Skórowo Nowe POL RMF_FM_ 5,00 H
103,5 DR Musik&Kultur Bornholm - Aarsballe DNK   30,00 H
103,7 Gdańsk Gdańsk - Chwaszczyno POL R*GDANSK 120,00 H
103,8 Star FM Kuldiga LVA   3,00 H  
103,9 RMF MAXXX Pomorze Darłowo POL   0,10 H  
104,3 PR 1 Słupsk - Komin EC POL JEDYNKA_ 2,80 H
104,5 Evropa Plus Kaliningrad RUS   5,00 H
104,7 Maryja Łobez - Toporzyk POL   10,00 H  
104,8 Euro Iława - Kisielice POL __EURO__ 5,00 H
105,0 Zet Gdańsk - Chwaszczyno POL RADIOZET 120,00 H
105,3 Zet Koszalin - Gołogóra POL RADIOZET 60,00 H
105,5 PR 1 Suwałki - G.Krzemianucha POL JEDYNKA_ 20,00 H  
105,6 Eska Rock Gdynia - Oksywie POL ESKAROCK 1,00 H
105,7 ZIP FM Taurage - Norkaiciai LTU   0,50 H
105,8 Weekend Bytów - Komin MPEC POL WEEKEND_ 0,50 V
106,0 Gdańsk Kwidzyn - Wieża Ciśnień POL R*GDANSK 1,00 H  
106,3 Trójka Lębork - Skórowo Nowe POL _TROJKA_ 5,00 H  
106,4 Kurzemes Kuldiga LVA   12,00 H  
106,5 M-1 Klaipeda - Giruliai LTU   1,00 V  
106,6 PR 1 Bydgoszcz - Trzeciewiec POL JEDYNKA_ 120,00 H
106,8 Euro Słupsk - Komin EC POL __EURO__ 5,00 H
107,0 Gdańsk Bytów - Wojsk POL   10,00 V
107,1 LR 1 Liepaja LVA   10,00 V  
107,2 Skonto Riga LVA   4,60 H  
107,4 RMF FM Iława - Kisielice POL   10,00 H
107,5 Euro Lębork - Skórowo Nowe POL __EURO__ 10,00 H
107,7 LR 4 Doma Laukums Riga LVA 7,00 H
107,9 PR 1 Koszalin - Gołogóra POL JEDYNKA_ 60,00 H


 Kraje:

 POL - Polska
 D - Niemcy
 DNK - Dania
 S - Szwecja
 LTU - Litwa
 RUS - Obwód Kaliningradzki


<<< Powrót do strony głównej

_______________________________________________________________________________

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 MediaCentrumDX